Od czego zależy skuteczne odtłuszczanie powierzchni?

Tłuste plamy – oczywiście w wybranych miejscach i sektorach – to po prostu plaga i dlatego odtłuszczanie powierzchni trzeba przeprowadzać z jednej strony bardzo starannie, z drugiej natomiast systematycznie. Gdzie najczęściej pojawiają się tłuste plamy? Każdy, na tak postawione pytanie, odpowiedziałby, że w kuchni, ponieważ jest to skojarzenie, które nasuwa się niejako automatycznie. Oczywiście, występują w kuchni, jednak równie często pojawiają się w sektorze przemysłowych i w branży spożywczej – http://sauberlab.pl/odtluszczanie-powierzchni/. Sprawdź, w jaki sposób możesz skutecznie pozbyć się tłustych plam.

W jaki sposób przeprowadzać odtłuszczanie powierzchni w kuchni?

Wykonując odtłuszczanie powierzchni w kuchni, trzeba przede wszystkim wziąć pod uwagę, jakie elementy będą czyszczone i w zależności od tego dobrać odpowiednie preparaty. Do odtłuszczania powierzchni grilla, pieców konwekcyjnych czy piekarników najlepszy będzie KR 16 Grill Fix. Bardzo często trzeba także przeprowadzić odtłuszczanie powierzchni płyt ceramicznych, do czego można z dużym powodzeniem wykorzystać mleczko do szorowania KR 14 Abramil. Zarówno pierwszy, jak i drugi preparat jest niezwykle skuteczny, a co więcej, odtłuszczanie powierzchni za ich pomocą nie wymaga dużego nakładu pracy.

Sektor przemysłowy i spożywczy a odtłuszczanie powierzchni

W branży spożywczej i w sektorze przemysłowym doskonale sprawdzą się preparaty, które są nie tylko skuteczne, ale także posiadają unikatowe właściwości. Należą do nich, takie środki czyszczące jak Odtłuszczacz IN 23 NA-BU44, KO 38 4clean Grundreiniger oraz GR 15 Extreme. To dzięki tym preparatom i specjalistycznym urządzeniom odtłuszczanie powierzchni przebiega sprawnie i szybko, a co ważniejsze, jest niezwykle skuteczne. Można śmiało powiedzieć, że SauberLab proponuje środki, które idealnie sprawdzą się zarówno w ręcznym odtłuszczaniu powierzchni, jak i w odtłuszczaniu powierzchni przeprowadzanym za pomocą specjalistycznego sprzętu. Preparaty, które posiadają tę właściwość, że się nie pienią, mogą być swobodnie wykorzystywane w maszynach czyszczących lub w urządzeniach wysokociśnieniowych.

You may also like...

Leave a Reply