Maszyny i urządzenia Putzmeister w Polsce

Firma Putzmeister Concrete Pumps GmbH jest światowym liderem w dziedzinie produkcji pomp do betonu, agregatów natryskowych do tynku drobnoziarnistego, mieszarek do zapraw, tynkownic oraz profesjonalnych urządzeń do czyszczenia pod ciśnieniem. Putzmeister jest niemiecką firmą, która powstała już 1958 roku i ma swoje siedziby na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma produkuje maszyny oraz urządzenia budowlane najwyższej jakości. Produkty firmy charakteryzują się także bardzo niską awaryjnością.
W Polsce produkty Putzmeister można dostać u dwóch sprzedawców. Jest to firma Autocerber ze Środy Śląskiej – autoryzowany przedstawiciel Putzmeister oraz firma Alltech z Sopotu – partner firmy Putzmeister.
Wśród oferty firmy Autocerber znajdują się:
– pompy mieszające MP22, MP25MIXIT,
– pompy dwutłokowe P13,
– pompy ślimakowe serii S5 do przerabiania zaprawy suchej i mokrej,
– pompy do tynku drobnoziarnistego P12-Sprayboy,
– pompy do betonu drobnoziarnistego P175,
– przenośniki jastrychu Mixokret M730DH M740D M760DH,
– pompy tłoczące Strobot 406S,
– mieszalniki pracy ciągłej Stromixer D1000,
– sprężarki DYNAJET z podgrzewaniem wody,
– podgrzewacze wody Dynabox.
Z kolei firma Alltech w swojej ofercie ma przede wszystkim samochodowe pompy do betonu – począwszy od tych najmniejszych M20-4 o zasięgu poziomym 16,1 m i pionowym 19,5m, a skończywszy na olbrzymie M70-5 o zasięgu poziomym 65,1m oraz pionowym 69,1m. Ponadto w ofercie firmy znajdują się także samochodowe mieszarko pompy do betonu oraz stacjonarne pompy do betonu. Obie firmy oferują także serwis maszyn i urządzeń Putzmeister.

 

Sprawdź produkty Putzmeister na stronie http://budmar-mb.pl/pl/64-putzmeister.

You may also like...

Leave a Reply