Firma Kreber to także technika diamentowa

W dzisiejszych czasach na budowie liczy się nie tylko jakość i precyzja wykonania, ogromne znaczenie ma także czas wykonania robót. Głównym budulcem na wielu budowach, szczególnie tych dużych – budownictwo mieszkaniowe a zwłaszcza przemysłowe, jest beton. Jednak budowanie nie polega tylko na wylewaniu ścian, słupów czy stropów. W wykonanych już elementach konstrukcyjnych trzeba wyciąć otwory pod instalacje, dodatkowe okno czy drzwi lub wykonać dylatację w istniejącej posadzce. W takich wypadkach świetnie sprawdza się technika diamentowa.

Do cięcia betonu idealne są właśnie piły diamentowe. Producentem tarcz do takich pił jest między innymi polska firma Kreber. Oferowane przez firmę tarcze sprawdzają się w cięciu betonu świeżego oraz betonu już zastygłego. Ponadto firma produkuje także tarcze do cięcia asfaltu. Wszystkie tarcze można podzielić na trzy kategorie: standard, master oraz profi.
Pod hasłem standard kryją się tarcze do maszyn o niedużej mocy wykorzystywanych do drobnych prac. Tarcze master mają już podwyższoną jakość, natomiast tarcze profi charakteryzują się najwyższą wydajnością i przeznaczone są do maszyn o dużej mocy. Wszystkie tarcze przeznaczone są do cięcia zarówno na sucho jak i na mokro. Ponadto firma Kreber oferuje także tarcze do cięcia bardzo świeżego betonu (do 48 godzin). Charakteryzują się one bardzo gęstym uzębieniem. Ze względu na konsystencję betonu przeznaczone są tylko do cięcia na mokro.

Kreber oferuje także inne produkty w technice diamentowej, równie przydatne na budowach. Są to między innymi wiertnice o średnicy odwiertów od 10 do 280mm czy przecinarki jezdne, służące do wycinania szczelin w betonie oraz asfalcie. Ponadto firma produkuje także piły stołowe z tarczami diamentowymi.

 

Produkty Kreber znajdziesz w sklepie internetowym budmar-mb.pl/pl/7_kreber.

You may also like...

Leave a Reply