Czemu warto stawiać na przenośne WC?

Przenośne WC powinny znajdować się w wielu miejscach, nie tylko na budowie. Czemu? Na to i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedzi w tym artykule, dlatego koniecznie go przeczytaj.

W domu najlepiej…

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Nie jest to tylko kwestia bliskich nam osób tam mieszkających, azylu od całego świata, poczucia bezpieczeństwa, czy ukochanego łóżka z ulubionym pluszakiem i półką ukochanych książek w zasięgu ręki. Równie ważnym aspektem domu, zwykle docenianym dopiero, gdy na jakiś czas jesteśmy go pozbawieni, jest własna łazienka. Jej brak jest bardzo odczuwalny, gdy udajemy się miedzy tłumy ludzi.

Przenośne WC nie tylko na budowie…

Jak powszechnie wiadomo, przenośne WC jest nieodłączną częścią wielu imprez, charakterystycznym elementem krajobrazu masowych spotkań. Stanie w kolejkach, wśród często obcych nam osób, z którymi nagle znajdujemy wspólny język, jest na swój sposób kultowe. Trudno wyobrazić sobie bycie na festiwalu, czy jakimkolwiek większym wydarzeniu, bez odwiedzenia miejsca zwanego potocznie toi-toi. Oczywiście przenośne WC jest lepsze, niż żadne, jednak nie da się ukryć, że korzystanie z niego nie należy do momentów komfortowych ani przyjemnych. Wystarczy pomyśleć o wyjątkowo mroźnych temperaturach i posiadaniu na sobie kilku warstw ubrań w tym ciasnym miejscu. Jeżeli do tego na dworze jest już ciemno, wszystkie czynności stają się jeszcze bardziej skomplikowane. Pod drzwiami zazwyczaj stoi kolejka długości mniej więcej dystansu maratonu, nieodłączne jest więc uczucie stresu i pospiechu. Dodać można do tego niezwykłe wrażenia wzrokowo-węchowe oraz (najczęściej) brak możliwości skorzystania z bieżącej wody. Nawet, gdyby pominąć wszystkie te niedogodności, pozostaje jeszcze jeden z najbardziej istotnych aspektów, który posiadają przenośne WC. Zazwyczaj, pomimo olbrzymiej ich liczy, jest ich wciąż zdecydowanie zbyt mało. Konieczność długiego oczekiwania na swoją kolej może być bardzo uciążliwa, zwłaszcza, jeżeli wcześniej przykładowo wypiliśmy 2 litry wody.

Jakie zalety ma to rozwiązanie?

Istnieją też jednak z pewnością pewne zalety korzystania z tzw. toi-toi’ów. Można powiedzieć, że są to, niż nic. Tak z pewnością jest. Są też łatwe do postawienia, niekłopotliwe w likwidacji dla organizatorów imprez, można ustawić ich wiele w różnych punktach i pozwalają na wspomnianą już wcześniej niezapomnianą integrację z osobami, które widzimy pierwszy raz na oczy. Wspólne stanie w kolejce, nieraz przez kilka kwadransów, może być początkiem naprawdę dobrej znajomości. Bez względu na to, czy patrzymy na wady, czy zalety rozwiązania, jakim są przenośne WC, jednej rzeczy możemy być pewni- towarzyszyć będą nam one zawsze, gdyż są niezastąpione.

You may also like...

Leave a Reply