Właczniki bingo – nowoczesna elegancja

Do grona najistotniejszych prawd instalacyjnych stosowanych w dompwym zaciszu przynależą między innymi: umieszczanie włączników bingo w przestrzenie minimum 2,5 cm od siebie, budowa co najmniej dwóch-trzech gniazdek w łazience. Dysponowanie około 4-5 gniazdek w kuchni i posiadanie najmniej jednego gniazdka w przedpokoju.

Z punktu widzenia zasad zabezpieczenia, jak i tychże wyznaczających zasady budowlane, skomplikowane systemy instalacyjne w domu wymagają być podłączone prawidłowo przez profesjonalistów (wiedza elektryka jest tu konieczna!). Instalacje elementów typu gniazdka, kontakty, gongi można oczywiście zamontować samemu, jednakże z zachowaniem najwyższych zasad i reguł bezpieczeństwa.
Włączniki bingo z reguły mocowane są wewnątrz pomieszczeń, z zasady w sąsiedztwie łączników, w okolicach okien, stołów, blatów kuchennych i witryn na których przechowywane są małe sprzęty AGD.
Podobnie jak kontakty, także i gniazdka elektryczne instalujemy aktualnie nie tylko w kuchniach, ale i toaletach, pokojach dziennych, salonach, jadalniach, przedpokojach, na poddaszach, strychach mieszkalnych, w piwnicach i komórkach.

W sytuacji gdy wnętrze jest wąskie bądź narażone na dużą wilgotność powietrza zaleca się umieszczanie włączników bingo w strefie drzwi. Chodzi o to by włączniki bingo były jak najmniej narażone na oddziaływanie wilgoci. Dbałość o tego typu szczegóły jest tym bardziej istotna, że sa to pierwiastki instalacji elektrycznej. Z tego samego niemalże powodu (na przykład zagrożenia zalaniem) przyjmuje się, że powszechna wysokość montażu włączników i kontaktów to przynajmniej 100 cm nad podłożem.

Włączniki bingo znajdziesz w ofercie sklepu E-gniazdka na stronie http://www.egniazdka.pl/bingo-schneider-c-1_253.html.

You may also like...

Leave a Reply